Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Menadżer ds. akwizycji gruntów

Commercial Point Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Analiza nieruchomości gruntowych pod komercyjne projekty inwestycyjne w sektorze magazynowo – produkcyjnym

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie gruntów pod inwestycje magazynowe na terenie całej Polski, a w szczególności w regionie mazowieckim, łódzkim oraz pomorskim i zachodniopomorskim

  • Prowadzenie negocjacji warunków umów nabycia nieruchomości gruntowych

  • Przygotowywanie projektów umów, w tym umów notarialnych

  • Współpraca z kancelariami notarialnymi w zakresie zawarcia umów nabycia nieruchomości

  • Współpraca z jednostkami administracji samorządowej i rządowej w zakresie pozyskania dokumentów niezbędnych do realizacji inwestycji

  • Weryfikacja i przygotowanie nieruchomości w zakresie technicznym oraz dostępności komunikacyjnej

  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość realizacji projektów

  • Bieżące raportowanie postępów projektów

  • Współudział w projektach na każdym etapie inwestycji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane: geodezja/ gospodarka przestrzenna/ ochrona środowiska/ techniczne/ budowlane/prawnicze

  • Podstawowa znajomość aspektów technicznych, dotyczących przygotowania projektów magazynowych i produkcyjnych, zagadnień z gospodarką przestrzenną i kwestii prawnych dotyczących obrotu nieruchomościami

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (np. w zakresie ekspansji pod sieci handlowe lub inne projekty deweloperskie)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Samodzielność, zdecydowanie i efektywność w działaniu

  • Duża dyspozycyjność

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w bezpiecznej, dynamicznie rozwijającej się branży

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Narzędzia do wykonywania pracy

Commercial Point Sp. z o.o.

Firma Commercial Point zajmuje się przygotowaniem i realizacją projektów przemysłowych oraz komercyjnych.

Fundamentem działalności jest dynamiczne reagowanie na aktualne potrzeby rynku projektów komercyjnych w tym przede wszystkim projektów magazynowych oraz projektów handlowych.

Wybór właściwych lokalizacji, zastosowanie optymalnych rozwiązań architektonicznych oraz dokładna analiza kluczowych zagadnień dla wszystkich naszych projektów jest wynikiem wieloletniego doświadczenia profesjonalistów którzy tworzą nasz zespół. Posiadają Oni szerokie kontakty oraz znaczne doświadczenie w przygotowaniu i realizacji różnego rodzaju projektów w branży nieruchomości komercyjnych.

Dotychczasowa współpraca z właścicielami nieruchomości i międzynarodowymi klientami zaowocowała już projektami magazynowymi zrealizowanymi na powierzchni ponad kilkudziesięciu hektarów gruntów inwestycyjnych.

Przewiń do profilu firmy