Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy menadżer ds. projektów

FAM - Technika Odlewnicza Sp. z o.o.O firmie

FAM - Technika Odlewnicza Sp. z o.o.

Polna 8

Chełmno

FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. Producent akcesoriów budowlanych oraz detali dla branży elektrycznej, motoryzacyjnej, meblowej poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Chełmno (woj. kujawsko-pomorskie)

Zadania:

  • Nadzorowanie i realizacja planów wdrożeniowych projektów „od początku do końca”
  • Współpraca z podwykonawcami/współpracownikami w zespole i nadzór nad realizacją powierzonych zadań
  • Planowanie i realizacja harmonogramów procesów w projekcie
  • Przygotowanie raportów
  • Stała analiza wykonalności projektu i harmonogramu. Reagowanie w sytuacjach kryzysowych, zagrażających realizacji któregokolwiek z elementów planu

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne - mechanika, automatyka, inżynieria materiałowa)
  • Mile widziane doświadczenie w branży odlewniczej metali lekkich i przetwórstwie tworzyw sztucznych
  • Zdolności analityczne
  • Znajomość systemów zarządzania jakością w przemyśle motoryzacyjnym
  • Samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy
  • Prawo jady kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość własnego rozwoju w obszarze negocjacji i zarządzania
  • Udział we wdrażaniu nowych wyrobów i rozwiązań technicznych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne