Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Menadżer Produktu w grupach asortymentowych IT, IM, AGD

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • 2019-08-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    AB FOTO Sp. z o.o. firma specjalizująca się w sprzedaży markowego sprzętu i usług fotograficznych w sklepach stacjonarnych i w online w związku z dalszym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:
    Młodszy Menadżer Produktu
    w grupach asortymentowych IT, IM, AGD
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • wsparcie rozwoju powierzonej grupy asortymentowej (planowanie i wprowadzanie nowych produktów) oraz odpowiedzialność za prawidłowy poziom zapasu i marży
    • stała bieżąca współpraca z dostawcami (negocjacje, zakupy, uzgadnianie wsparć i działań marketingowych)
    • tworzenie konkurencyjnej oferty produktowej dla e-commerce i sieci sklepów detalicznych
    • stała analiza sprzedaży, ofert i działań konkurencji
    • raportowanie wyników do bezpośredniego przełożonego
    • bieżąca współpraca ze wszystkimi działami firmy

    Wymagania:

    • co najmniej dwuletnie doświadczenie w obszarze sprzedaży produktów w e-commerce/retail w jednej z grup asortymentowych: laptopy, smartfony, drobny sprzęt gospodarstwa domowego
    • rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętność wyciągania wniosków
    • dobra znajomość narzędzi MS Office(Exell, Power Point)
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • komunikatywność, dokładność i samodzielność
    • umiejętność czytania i analizowania danych GFK będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • pracę w miłej atmosferze(na umowę o pracę/umowę B2B w zależności od preferencji)
    • nowoczesne, przyjazne biuro
    • możliwość stałego rozwoju
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, portfolio i oczekiwań finansowych do dnia 19.09.2019 za pomocą przycisku aplikuj.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).