Ta oferta pracy jest nieaktualna od 95 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Menadżer Projektu

  • Śmigiel, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 09.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ALVO  firma produkcyjno-handlowa, specjalizująca się w produkcji wyrobów
medycznych i wyposażenia szpitali poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Śmigiel

Kim jesteśmy?

ALVO dostarcza innowacyjne rozwiązania i produkty dla bloków operacyjnych, sal operacyjnych hybrydowych, oddziałów intensywnej terapii i innych oddziałów szpitalnych. Instalujemy sale operacyjne i produkujemy wyroby medyczne dla szpitali na całym świecie od ponad 25 lat

Podstawowe wartości

Nasze wartości koncentrują się na życiu ludzkim. Każdy wyrób wyprodukowany przez ALVO odzwierciedla nasze dążenia do osiągnięcia lepszych wyników klinicznych. Modułowe, higieniczne i zintegrowane sale operacyjne ALVO są bezpieczne i przyjazne dla użytkowników, pacjentów i środowiska naturalnego.

Główne zadania:

  • Harmonogramowanie projektów (konstrukcja/produkcja/logistyka/montaż)
  • Nadzorowanie realizacji projektów
  • Rozwiazywanie problemów podczas realizacji projektów
  • Aranżacja brygad montażowych
  • Dbałość o utrzymanie i rozwój relacji z dystrybutorami/klientami
  • Prace administracyjne związane z realizacją zadań

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: handel, biznes, budownictwo, logistyka)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2), znajomość innych języków obcych
    (francuski , hiszpański, niemiecki, rosyjski, arabski) będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Mile widziane doświadczenie (staż, praktyka)na podobnym stanowisku, jak również w prowadzeniu projektów
  • Wysokie zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem
  • Umiejętność obsługi pakietu Office

Oferujemy:

  • Dołączenie do zespołu entuzjastycznych ludzi, dzielących się wiedzą i doświadczeniem
  • Przyjazną atmosferę, ciekawą i dynamiczną pracę
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach realizowanych na całym świecie
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia pracowniczego oraz opieki medycznej
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

CV prosimy kierować na adres, podając w temacie nazwę stanowiska:

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: www.alvo.pl

Na podstawie art. 23 ust.1 pkt. 1 i ust. 2 ustawy z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zwartych w aplikacji, obecnie i w przyszłości, przez ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. i ALVO Medical Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Południowa 21A, 64-030 Śmigiel, Polska, do celów rekrutacji.

Administratorem danych jest ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. i ALVO Medical Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Południowa 21A, 64-030 Śmigiel, Polska.

Masz prawo dostępu do treści swoich danych i prawo do ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do zrealizowania celu przetwarzania danych-przeprowadzenia rekrutacji w ALVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. i ALVO Medical Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Południowa 21A, 64-030 Śmigiel, Polska.

Twoje dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom.

Informujemy, że kontaktujemy się tylko wybranymi kandydatami.

Dokumentów aplikacyjny nie zwracamy.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się