Młodszy Menedżer ds. analizy danych - Zespół Doradztwa Transakcyjnego oraz Zarządzania Ryzykiem Nadużyć

KPMG

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Zespołu Doradztwa Transakcyjnego oraz Zespołu Zarządzania Ryzykiem Nadużyć w projektach związanych z analizą dużych wolumenów danych

  • samodzielne prowadzenie kompleksowych analiz zbiorów danych oraz interpretacja i prezentacja wyników

  • tworzenie raportów, wizualizacji oraz prezentacji z przeprowadzanych analiz przy użyciu narzędzi do wizualizacji danych

  • udział w projektach z zakresu śledczej analizy danych (Forensic Data Analytics)

  • zarządzanie bieżącą pracą konsultantów w ramach prowadzonego projektu

  • przygotowywanie ofert, prezentacji i innych materiałów dla klientów

  • tworzenie produktów i usług z zakresu analizy danych na podstawie zdefiniowanych potrzeb

  • bieżący monitoring i analiza trendów rynkowych w zakresie analizy danych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w przygotowywaniu i prezentacji analiz biznesowych na podstawie dużych zbiorów danych

  • biegła znajomość pakietów MS Excel oraz MS Access

  • bardzo dobra znajomość języków programowania oraz środowisk baz danych takich jak SQL, Python, VBA i SAS

  • doświadczenie w pracy z narzędziami do wizualizacji danych, takimi jak PowerBi, Tableu czy Alteryx

  • doskonałe zdolności analityczne, umiejętności szybkiego kojarzenia faktów

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole i skuteczna komunikacja

  • biegła znajomość języka polskiego oraz angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • pracę w interdyscyplinarnym, międzynarodowym zespole ekspertów

  • udział w ciekawych projektach dedykowanym prestiżowym klientom

  • możliwość poznania firm z różnych sektorów gospodarki z szerokiej perspektywy biznesowej

  • pracę w miłej atmosferze

  • ciekawe szkolenia w Polsce i zagranicą

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny

KPMG

Jesteśmy międzynarodową siecią firm audytorsko-doradczych. Od 1990 roku świadczymy w Polsce kompleksowe usługi z zakresu audytu, doradztwa podatkowego, księgowego i prawnego oraz doradztwa transakcyjnego i biznesowego, w tym także IT, dla polskich i międzynarodowych firm oraz instytucji ze wszystkich sektorów gospodarki.

Naszym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez 219 000 pracowników w 147 krajach. W Polsce jest nas prawie 2000 osób, które pracują w biurach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i we Wrocławiu.

Przewiń do profilu firmy