Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Menedżer ds. Kluczowych Klientów

Patrol GroupO firmie

  • Koszutki 2, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Patrol Group

Koszutki 2

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie sprzedaży produktów z kategorii DIY m.in. skrzyń narzędziowych, organizerów i pojemników należących do nowej marki Qbrick System: https://www.qbricksystem.com/ ;

  • Podtrzymywanie i pogłębianie relacji z obecnymi oraz pozyskiwanie nowych klientów z Niemiec;

  • Tworzenie oraz realizacja planów sprzedażowych;

  • Samodzielne prowadzenie spotkań z klientami;

  • Uczestnictwo w lokalnych i międzynarodowych targach branżowych;

  • Współpraca z Działem Planowania, Logistyki oraz Marketingu Spółki.

Nasze wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży B2B;

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego;

  • Czynne prawo jazdy kat. B;

  • Poparta sukcesami umiejętność budowania i utrzymywania perspektywicznych relacji z klientami;

  • Efektywna organizacja czasu pracy, samodzielność w działaniu, zaangażowanie;

  • Zaawansowane umiejętności komunikacyjne, m.in.: przedstawianie oferty handlowej przez telefon, email oraz wideokonferencję;

  • Praca w systemach informatycznych ERP oraz CRM;

  • Bardzo dobra znajomość obsługi programu EXCEL;

  • Doświadczenie w obsłudze zagranicznego klienta sieciowego będzie dodatkową zaletą.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • System premiowy umożliwiający osiągnięcie wysokich dochodów;

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy - podróże służbowe);

  • Kreatywne i pełne wyzwań zajęcie z innowacyjnym produktem w międzynarodowym środowisku;

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego;

  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę z największymi klientami w branży;

  • Przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu;

  • Elastyczny czas pracy;

  • Benefity - prywatna opieka medyczna, karnety sportowe, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne