Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy menedżer portfela

Pekao TFI S.A.O firmie

  • Marynarska 15, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Pekao TFI S.A.

Marynarska 15

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie Zarządzających w procesie zarządzania portfelami dłużnymi

  • zawieranie podstawowych transakcji na rynku międzybankowym, a w szczególności transakcji repo oraz transakcji walutowych

  • bieżąca współpraca z innym działami firmy w zakresie transakcji zawieranych przez fundusze oraz kontaktu z kontrahentami

  • śledzenie i analiza bieżących wydarzeń rynkowych

  • pomoc w przygotowywaniu komentarzy rynkowych oraz narzędzi analitycznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub ostatni rok studiów ekonomicznych

  • podstawowa wiedza dotycząca rynku obligacji

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • sprawna obsługa aplikacji pakietu Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel

  • (znajomość VBA będzie dodatkowym atutem)

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • udział w programie CFA lub zdane egzaminy na Doradcę Inwestycyjnego będą dodatkowym atutem

Mile widziane

  • skrupulatność i dbałość o szczegóły

  • umiejętność szybkiej syntetyzacji informacji i wyciągania wniosków

  • komunikatywność

  • zainteresowanie rynkami finansowymi

  • umiejętność pracy w zespole i szacunek do opinii innych

  • chęć do przyswajania nowej wiedzy i doświadczeń

  • inicjatywa w proponowaniu nowych rozwiązań

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku zarządzania aktywami, oferującą możliwość poznania różnych segmentów rynków finansowych

  • możliwość uczestnictwa o procesie inwestycyjnymi i tworzeniu strategii inwestycyjnej funduszy dłużnych

  • perspektywy rozwoju zawodowego

  • rozbudowany pakiet socjalny oraz uczestnictwo w Pracowniczym Programie Emerytalnym

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci