Ta oferta pracy jest nieaktualna od 136 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Menedżer Produktu

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 05.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Od 30 lat SORIMEX jest wiodącym polskim producentem osprzętu elektromedycznego w postaci m.in. elektrod EKG i kabli do aparatury oraz dystrybutorem sprzętu medycznego. Naszymi odbiorcami są zarówno szpitale i gabinety lekarskie, jak i dystrybutorzy oraz producenci aparatury medycznej w Polsce i na świecie.

    W chwili obecnej poszukujemy osoby kreatywnej, z pasją, która potrafi być samodzielna w działaniu, rozumiejącą i lubiącą technikę, dla której marketing jest naturalnym środowiskiem.

    Jeśli jesteś taką osobą, zapraszamy do aplikowania na stanowisko:
    Miejsce pracy: Toruń
    Nr ref.: MAR01_2018

    Opis stanowiska:

    • współudział z Kierownikiem Produktu w tworzeniu i realizacji strategii marketingowej w grupie produktów elektromedycznych
    • aktywny udział w tworzeniu i wprowadzaniu na rynek nowych produktów we współpracy z Działem Technologicznym
    • współudział w rozwoju portfolio produktów
    • poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań produktowych
    • monitorowanie trendów rynkowych oraz analizowanie produktów
      i działań konkurencyjnych
    • prowadzenie działań marketingowych wspierających realizację celów sprzedażowych
    • prowadzenie analiz sprzedaży w ramach powierzonej grupy asortymentowej
    • prowadzenie analiz efektywności prowadzonych kampanii
      i podejmowanych aktywności marketingowych
    • przygotowywanie materiałów handlowych dla działu sprzedaży
    • organizacja i udział w targach i sympozjach branżowych

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe
    • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • umiejętność praktycznego stosowania narzędzi marketingowych (metody analizy danych/ badania rynkowe/ benchmarking)
    • pro aktywność i zaangażowanie
    • wysokie zdolności interpersonalne
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i Power Point, Word)
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • pracę pełną wyzwań w ciekawej branży
    • możliwość rozwoju
    • szkoleniowy pakiet wdrożeniowy
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pakiet medyczny
    • kartę sportową
    • pakiet socjalny ZFŚS

    Dokumenty aplikacyjne w formie elektronicznej (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać klikając poniżej przycisk aplikowania.

    Podając swoje dane osobowe, w szczególności imię, nazwisko, adres, adres e-mail i numer telefonu, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie w celach rekrutacyjnych. Jednocześnie, aby wziąć udział w procesie rekrutacji, należy obowiązkowo dopisać w kierowanych do nas dokumentach aplikacyjnych następującą klauzulę:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:
    „Zgadzam się na przetwarzanie przez SORIMEX sp. z o.o. sp. k. w Toruniu danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”
    Twoje dane osobowe przechowujemy przez okres nie dłuższy, niż jest to konieczne dla prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a gdy wyraziłeś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, przez okres 3 lat.
    Przypominamy, że każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług  IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
    Wyrażenie zgody jest dobrowolne, jednak jej brak uniemożliwi nam skontaktowanie się z Tobą.

    O szczegółowych zasadach przetwarzania przez firmę SORIMEX Twoich danych osobowych oraz o przysługujących prawach związanych z przetwarzaniem wspomnianych danych, można dowiedzieć się więcej z naszej Polityki prywatności, którą znajdziesz na stronie internetowej www.sorimex.pl.