Oferta pracy

Młodszy Menedżer Regionalny

DOZ S.A.

  • Biała Podlaska

    Biała Podlaska, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • budowanie strategii sprzedażowej na podległym obszarze

  • ustalanie, monitorowanie oraz egzekwowanie realizacji planów sprzedażowych w podległych Aptekach

  • budżet i realizacja wyznaczonych celów biznesowych

  • udział w kreowaniu i realizowaniu strategii firmy

  • zarządzanie i motywowanie zespołu podległych pracowników

  • obszar działania: Siedlce, Grójec, Biała Podlaska

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego

  • doświadczenia w zarządzaniu siecią detaliczną

  • umiejętności podejmowania decyzji i silnej orientacji na realizację celów

  • umiejętności analitycznego myślenia

  • zdolności przywódczych

  • kreatywności i inicjatywy w działaniu

  • bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych

  • biegłej obsługi programów pakietu MS Office oraz prawa jazdy kategorii B

To oferujemy

  • atrakcyjny system premiowy

  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego (zindywidualizowany plan szkoleniowy)

  • regularny feedback, który pomoże rozwijać Twoje kompetencje

  • wsparcie jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne

  • zniżki oraz karty rabatowe na wybrane produkty

  • Udział w akcjach CSR (np. akcje charytatywne)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne