Oferta pracy

Młodszy Menedżer Regionalny ds. HR

DOZ S.A.

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • aktywna rekrutacja kandydatów na stanowiska średniego szczebla menedżerskiego

  • identyfikacja odpowiednich kandydatów poprzez poszukiwania bezpośrednie

  • (z wykorzystaniem metody direct search)

  • nawiązywanie i prowadzenie kontaktu z kandydatami w ramach prowadzonych projektów tj. składanie ofert pracy, monitorowanie statusu kandydata w trakcie całego procesu rekrutacji, zbieranie wywiadów, aktywne uczestnictwo w spotkaniach z kandydatami, przekazywanie informacji zwrotnej kandydatom

  • tworzenie i aktualizację wewnętrznych baz danych

Nasze wymagania

  • zainteresowania, doświadczenia i / lub wiedzy w obszarze rekrutacji i selekcji

  • umiejętności i potencjału w zakresie efektywnego nawiązywania kontaktów

  • wysokich zdolności komunikacyjnych i perswazyjnych

  • kreatywnego myślenia i umiejętności poszukiwania niestandardowych rozwiązań

  • dokładności, skrupulatności i dociekliwości

  • wytrwałości w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów – skuteczności w działaniu

  • bardzo dobrej organizacji pracy oraz inicjatywy i samodzielności w działaniu

  • umiejętności brania pełnej odpowiedzialności za powierzone zadania

  • umiejętności pracy w zespole, chęci do nauki, optymizmu i entuzjazmu

  • umiejętności pracy pod wysoką presją czasu

  • podstawowej znajomości prawa pracy

  • wysokiej kultury osobistej

  • czynnego prawa jazdy kategorii B (obszar działania: woj. pomorskie i warmińsko-mazurskie)

To oferujemy

  • wysokie standardy etyczne

  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym

  • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, akcje profilaktyczne)

  • zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • wyprawka szkolna

  • atrakcyjny system premiowy

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne