Oferta pracy

Młodszy Menedżer Regionalny ds. HR

DOZ S.A.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Zakres obowiązków:

  • aktywna rekrutacja kandydatów na stanowiska średniego szczebla menedżerskiego
  • identyfikacja odpowiednich kandydatów poprzez poszukiwania bezpośrednie (z wykorzystaniem metody direct search)
  • nawiązywanie i prowadzenie kontaktu z kandydatami w ramach prowadzonych projektów tj. składanie ofert pracy, monitorowanie statusu kandydata  w trakcie całego procesu rekrutacji, zbieranie wywiadów, aktywne uczestnictwo w spotkaniach z kandydatami, przekazywanie informacji zwrotnej kandydatom
  • tworzenie i aktualizację wewnętrznych baz danych

Oczekujemy:

  • zainteresowania, doświadczenia i / lub wiedzy w obszarze rekrutacji i selekcji
  • umiejętności i potencjału w zakresie efektywnego nawiązywania kontaktów
  • wysokich zdolności komunikacyjnych i perswazyjnych
  • kreatywnego myślenia i umiejętności poszukiwania niestandardowych rozwiązań
  • dokładności, skrupulatności i  dociekliwości
  • wytrwałości w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów – skuteczności w działaniu
  • bardzo dobrej organizacji pracy oraz inicjatywy i samodzielności w działaniu
  • umiejętności brania pełnej odpowiedzialności za powierzone zadania
  • umiejętności pracy w zespole, chęci do nauki,  optymizmu i entuzjazmu
  • umiejętności pracy pod wysoką presją czasu
  • podstawowej znajomości prawa pracy
  • wysokiej kultury osobistej
  • czynnego prawa jazdy kategorii B

Najlepszym kandydatom oferujemy:

  • wysokie standardy etyczne
  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym
  • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, akcje profilaktyczne)
  • zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek
Administratorem danych osobowych osób zgłaszających udział w prowadzonym przez Administratora procesie rekrutacyjnym jest DOZ S.A. z siedzibą w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 134, 02-305 Warszawa, NIP: 6762175698, REGON: 357674992.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy