Oferta pracy

Młodszy Menedżer Regionalny ds. Rozwoju Sieci Franczyzowej

DOZ S.A.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych placówek franczyzowych

  • budowanie relacji z obecnymi i przyszłymi franczyzobiorcami

  • monitorowanie oferty franczyzowej na rynku

  • negocjowanie umów franczyzowych

  • rekomendowanie zmian w systemie franczyzowym

Nasze wymagania

  • doświadczenie w rozwijaniu sieci franczyzowych

  • dodatkowym atutem będzie znajomość rynku aptecznego

  • udokumentowane sukcesy w budowaniu relacji z prywatnymi przedsiębiorcami

  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne

  • zdolności komunikacyjne i analityczne

  • znajomość MS Office

  • prawo jazdy kat. B

  • mobilność i gotowość do wyjazdów służbowych

  • obszar działania: województwa: zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie

To oferujemy

  • ulubione miejsce pracy

  • atmosferę wsparcia i życzliwość

  • wysokie standardy etyczne

  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym

  • dobrą organizację pracy

  • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)

  • zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • atrakcyjny system premiowy

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne