Oferta pracy

Młodszy Menedżer Regionalny

DOZ S.A.O firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • budowanie strategii sprzedażowej na podległym obszarze

  • ustalanie, monitorowanie oraz egzekwowanie realizacji planów sprzedażowych w podległych Aptekach

  • budżet i realizacja wyznaczonych celów biznesowych

  • udział w kreowaniu i realizowaniu strategii firmy

  • zarządzanie i motywowanie zespołu podległych pracowników

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w zarządzaniu siecią detaliczną

  • umiejętność podejmowania decyzji i silnej orientacji na realizację celów

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • zdolności przywódczych

  • kreatywność i inicjatywy w działaniu

  • bardzo dobrych zdolności komunikacyjnych

  • biegłej obsługi programów pakietu MS Office oraz prawa jazdy kategorii B

To oferujemy

  • różnorodność – ciekawych współpracowników, doświadczonych menadżerów

  • logikę i pozytywne emocje

  • ulubione miejsce pracy

  • atmosferę wsparcia i życzliwość

  • wysokie standardy etyczne

  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym

  • dobrą organizację pracy

  • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)

  • zniżki oraz karty rabatowe na Produkty Naszych Marek

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • atrakcyjny system premiowy

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne