Logo Pracuj.pl

Młodszy Menedżer w Zespole Audytu

Grant ThorntonO firmie

Grant Thornton

Legnicka 55F

Fabryczna

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Nasi Menedżerowie to osoby ceniące dobrą współpracę i chętnie dzielące się wiedzą, dla których praca w audycie to pasja. Jeśli dysponujesz wiedzą finansowo – rachunkową oraz posiadasz już doświadczenie w audycie finansowym, a także w kierowaniu zespołem i chciałbyś zobaczyć jak wyjątkowe zespoły tworzymy w Grant Thornton – zapraszamy Cię do dołączenia do naszego grona!

Pracując jako Menedżer, będziesz odpowiadać za realizację projektów audytorskich (m.in. ustalanie harmonogramu i czasochłonności badania, dobór zespołu projektowego) spółek oraz grup kapitałowych - polskich i międzynarodowych. Do Twoich zadań należeć będzie również opieka merytoryczna i organizacyjna nad zespołem, prowadzenie działań sprzedażowych oraz negocjacji cenowych i podpisywanie umów, a także budowanie i utrzymywanie relacji z klientem. Będziesz mieć wpływ na realizowane przez Ciebie zadania i będziesz miał również szansę na współpracę ze specjalistami z innych krajów.

Nasze wymagania

  • minimum 5-lat doświadczenia w pracy w audycie finansowym/ogólnym
  • rozpoczęta ścieżka zdobywania uprawnień biegłego rewidenta
  • praktyczna znajomość polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości i sprawozdawczości finansowej
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
  • spostrzegawczość i umiejętność analitycznego myślenia

To oferujemy

  • praca przy różnorodnych projektach dla klientów o rozpoznawalnych markach
  • wsparcie w zdobywaniu uprawnień biegłego rewidenta (finansowanie egzaminów, dofinansowywanie kursów przygotowawczych, dodatkowy urlop szkoleniowy)
  • szkolenia wewnętrzne wspomagające realizację projektów
  • rozwój kompetencji zarządczych, w tym program szkoleniowy Akademia Grant Thornton
  • przyjazna atmosfera pracy
  • wsparcie od osób z większym doświadczeniem (chętnie dzielimy się wiedzą)
  • umowa o pracę wraz z pakietem benefitów (m.in. MultiSport, bilety do kina, Medicover)
  • elastyczne godziny pracy
  • bezpieczne i elastyczne warunki pracy - możliwość pracy w systemie hybrydowym przy zachowaniu środków ostrożności i uwzględnieniu aktualnej sytuacji epidemicznej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy polską firmą audytorsko-doradczą, należymy do sieci Grant Thornton International. Działamy w Polsce od 28 lat. Posiadamy 700-osobowy zespół oraz biura w kluczowych aglomeracjach.

Młodszy Menedżer w Zespole Audytu, Legnicka 55F, Fabryczna, Wrocław