Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Metrolog

Magna Car Top Systems Poland Sp. z o.o.

  • Turyńska 80, Tychy
    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Turyńska 80

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie pomiarów detali oraz gotowych produktów na maszynie CMM i innym sprzęcie pomiarowym.

  • Tworzenie programów pomiarowych na CMM, maszynie do badań wytrzymałościowych oraz mikroskopie pomiarowym.

  • Analiza rysunków technicznych pod kątem wykonalności pomiarów.

  • Analiza danych, raportowanie i archiwizacja wyników pomiarów.

  • Przygotowywanie statystyk z wykonanych pomiarów.

  • Opracowywanie instrukcji pomiarowych.

  • Nadzór nad kalibracją i znakowaniem sprzętu kontrolno-pomiarowego, zgłaszanie tego sprzętu do wzorcowania zgodnie z przyjętymi w organizacji zasadami oraz przepisami prawa.

  • Wdrażanie nowego sprzętu kontrolno-pomiarowego.

  • Wspieranie produkcji w przypadku zakłóceń pracy sprzętu pomiarowego.

  • Wsparcie w przeprowadzaniu analiz MSA.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie (mile widziane techniczne).

  • Umiejętność czytania i interpretowania rysunku technicznego.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Umiejętność pracy z programami Excel i Power Point.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej.

  • Mile widziana umiejętność kalibracji przyrządów kontrolno-pomiarowych.

  • Mile widziana umiejętność obsługi maszyny współrzędnościowej (CMM).

To oferujemy

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Uczestnictwo w realizacji projektów dla renomowanych klientów

  • Pakiet benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne