Logo Pracuj.pl

Młodszy Monter Lotniczy – Absolwent

Pratt & Whitney Rzeszów S.AO firmie

  • Rzeszów
    Rzeszów, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie operacji monterskich, m.in. na urządzeniach do wkręcania kołków gwintowych
  • Wykonywanie operacji ślusarskich ( zatępianie krawędzi, gradowanie, szlifowanie)
  • Sprawdzanie poprawności wykonania operacji
  • Podstawowe pomiary podczas procesu montażu

Nasze wymagania

  • jesteś absolwentem średniej szkoły technicznej
  • posiadasz zdolności manualne, a rysunek techniczny nie jest Ci obcy
  • posługujesz się językiem angielskim przynajmniej w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • szybko się uczysz i chcesz zdobywać cenne doświadczenie w prestiżowej firmie lotniczej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • cechuje Cię dokładność, sumienność oraz rzetelność
  • stawiasz na rozwój i cenisz sobie pracę w międzynarodowym środowisku

To oferujemy

  • Pełne wdrożenie i wsparcie na każdym etapie współpracy - pamiętaj dla nas najważniejsza jest Twoja motywacja i chęć nauki, wszystkiego nauczymy Cię już na miejscu podczas szkoleń
  • Możliwość rozwoju- stawiamy na młodych i ambitnych ludzi, którzy chcą się rozwijać i zdobywać doświadczenie pod okiem doświadczonych ekspertów
  • Przyjazną atmosferę- doskonale wiemy jak ważne jest przyjazne środowisko pracy dlatego dołożymy wszelkich starań, by sprawnie wdrożyć Cię w nasze realia byś chciał z nami zostać na dłużej
  • Możliwość pogodzenia dalszej nauki z pracą, poprzez sfinansowanie studiów zaocznych dla tych pracowników, którzy zwiążą się z nami na dłużej
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Bezpieczne miejsce pracy,
  • Zgrany zespół, który uczy i motywuje do działania,
  • Bogaty pakiet benefitów (m. in. prywatna opieka medyczna, pracowniczy program emerytalny, ubezpieczenie grupowe, karta multisport, dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych),
  • Dofinansowanie do studiów wyższych w ramach programu Scholar dla zainteresowanych pracowników.

Pratt & Whitney Rzeszów S.A

Pratt & Whitney Rzeszów jest światowej klasy producentem silników lotniczych do śmigłowców oraz samolotów cywilnych i wojskowych na świecie , m.in. Airbus, Boeing, Lockheed Martin.

Pratt & Whitney Rzeszów wdraża strategię 2020, określając, jakim przedsiębiorstwem ma być w przyszłości. Jej brzmienie to: „Technologia. Produkt. Dobre miejsce pracy”.

Młodszy Monter Lotniczy – Absolwent, Rzeszów