Oferta pracy

Młodszy monter – mechanik

PGNiG SA

  • Kokorzyn (pow. kościański)

    Kokorzyn (pow. kościański), wielkopolskie
  • ważna 2 godziny
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa, konserwacja maszyn i urządzeń technologicznych;

  • Bieżąca kontrola stanu technicznego, parametrów pracy maszyn i urządzeń technologicznych;

  • Usuwanie awarii i wykonywanie planowanych prac remontowych;

  • Obsługa urządzeń transportu bliskiego;

  • Przygotowanie urządzeń do badań dozorowych UDT, TDT;

  • Montaż, demontaż urządzeń i instalacji technologicznych;

  • Wykonywanie prac związanych z obróbką skrawaniem, testowaniem zaworów bezpieczeństwa;

  • Obsługa pomp i sprężarek oraz instalacji do wydobywania, oczyszczania, zatłaczania gazu ziemnego;

  • Zabezpieczenie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń w zakresie utrzymania prawidłowej gospodarki częściami zamiennymi;

  • Przeprowadzanie codziennych kontroli urządzeń energomechanicznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe;

  • Ogólna wiedza z zakresu budowy, eksploatacji maszyn i urządzeń mechanicznych;

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczno-ruchową;

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnych;

  • Znajomość i obsługa komputera w zakresie MS Office;

  • Prawo jazdy kat. „B”;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Odpowiedzialność.

Mile widziane

  • Wykształcenie średnie techniczne o profilu mechanicznym;

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi maszyn, urządzeń i instalacji procesowych;

  • Świadectwo kwalifikacyjne typu E w zakresie urządzeń, instalacji i sieci eksploatacyjnych;

  • Uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego;

  • Podstawowe uprawnienia spawalnicze.

To oferujemy

  • Pracę w dużej, stabilnej Spółce;

  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami;

  • Możliwość realizacji inspirujących zadań we współpracy z doświadczonym zespołem;

  • Udział w procesie adaptacji dla nowych pracowników;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Samodzielność w wykonywaniu zadań;

  • Atrakcyjny finansowo pakiet świadczeń pracowniczych;

  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych i emerytalnych (np. Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowanie z ZFŚS, pakiet medyczny).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop

  • biuro w dogodnej lokalizacji

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA jest liderem rynku gazu ziemnego w Polsce oraz odpowiada za utrzymanie bezpieczeństwa energetycznego kraju.

PGNiG SA jest nie tylko największą firmą wydobywczą w Polsce, ale również dąży do tego, by być jednym z najlepszych Pracodawców.

Dokładamy starań, by zapewnić naszym Pracownikom stabilną pracę, stwarzać możliwości rozwoju i podejmowania interesujących wyzwań zawodowych.

PGNiG SA

Poszukujemy pracownika na stanowisko

PGNiG SA Oddział w Zielonej Górze

Podziemny Magazyn Gazu Bonikowo

Kokorzyn k/Kościana, woj. wielkopolskie

Przewiń do profilu firmy