Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy monter sieci wodno-kanalizacyjnych

Wodociągi i Kanalizacja "HYDROKOM" Sp. z o.o.

3 4004 000 brutto / mies.
  • Stawowa 21, Byczyna
    Byczyna, opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:możliwe nadgodziny, 7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Stawowa 21

Byczyna

Twój zakres obowiązków

1. Wykonywanie podstawowych prac eksploatacyjnych i modernizacyjnych na sieciach wodociągowych.

2. Udział w usuwaniu awarii sieci wod-kan.

3. Kierowanie samochodem do 3,5 t.

4. Wykonywanie prac porządkowych.

5. Wymiana wodomierzy głównych wg ustalonego harmonogramu.

6. Wymiana wodomierzy domowych oraz wykonywanie prac instalacyjnych wg zlecenia.

7. Bieżąca inspekcja stanu sieci wodociągowej.

8. Bieżące naprawy uszkodzonych urządzeń wodociągowych.

9. Naprawa w ramach remontów bieżących lub awarii uszkodzonych odcinków sieci i przyłączy do budynków mieszkalnych.

10. Odtwarzanie nawierzchni (brukowanie, asfaltowanie na zimno).

Nasze wymagania

1. wykształcenie: minimum zawodowe, preferowane: monter instalacji i urządzeń wod-kan,

2. prawo jazdy kat. B,

3. podstawowy poziom wiedzy z obszaru obsługi sieci wodociągowej, umiejętność pracy w grupie, łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, odpowiedzialność, rzetelność w wykonywaniu zadań, dyspozycyjność,

To oferujemy

1. Zatrudnienie w formie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy na czas nieokreślony,

2. Praca fizyczna (praca w terenie - gmina Byczyna), praca od poniedziałku do piątku, w godz. od 7:00 do 15:00,

3. Stabilna praca w doświadczonym zespole,

4. Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycie nowych umiejętności i kwalifikacji,

5. Świadczenia z ZFŚS (dopłaty do wypoczynku, karnet na basen, siłownię, dopłaty do wydarzeń kulturalnych, świadczenia świąteczne)

O nas

Wodociągi i Kanalizacja "HYDROKOM" Sp. z o.o. istnieje od 1993 r. zajmuje się produkcją i dystrybucją wody pitnej oraz odbiorem i oczyszczaniem ścieków. Jest prężnym i rozwijającym się przedsiębiorstwem, stawiającym na nowe rozwiązania i technologie.