Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Multibrandowy Analityk Sprzedaży w dziale logistyki

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Groupe PSA, właściciel marek Peugeot, Citroen, DS i Opel
    jest międzynarodową korporacją o globalnym zasięgu.
    Chce stać się wiodącym producentem samochodów i dostawcą rozwiązań wspierających mobilność, dających klientom wolność przemieszczania się na co dzień oraz podróżowania po całym świecie.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko:
    Młodszego Multibrandowego Analityka Sprzedaży
    w dziale logistyki
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Sporządzanie raportów oraz przygotowywanie różnorodnych zestawień i prezentacji
    • Analizy rynku i sprzedaży
    • Współpraca z siecią dilerską w zakresie raportowania
    • Współpraca z działem marketingu i sprzedaży

    Nasze oczekiwania:

    • Min. roczne doświadczenie w pracy związanej z analizą liczbową
    • Bardzo dobra znajomość Excela
    • Zdolności analityczne
    • Nastawienie na realizację celów
    • Dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę i atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Pracę w dynamicznej, innowacyjnej firmie w branży motoryzacyjnej
    • System premiowy
    • Owocowe środy
    • Platformę do nauki języków
    • Świetną atmosferę pracy
    • Bony świąteczne
    • Szeroki wybór szkoleń e- learningowych
    • Opiekę medyczną (dla pracownika i jego rodziny - w tym seniorów)
    • Międzynarodowe środowisko pracy – możliwość uczestnictwa w ciekawych globalnych projektach

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk Aplikuj.

    Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
    Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Citroën Polska sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa (zwana dalej „Administratorem”).