Oferta pracy

Młodszy Negocjator

CUSHMAN & WAKEFIELDO firmie

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie relacji biznesowych z właścicielami nieruchomości komercyjnych oraz z potencjalnymi najemcami nieruchomości biurowych,

  • Rozwijanie umiejętności prowadzenie transakcji na rynku powierzchni biurowych przy boku doświadczonych kolegów,

  • Koordynacja i bieżące wsparcie prowadzonych projektów,

  • Bieżące monitorowanie rynku oraz aktualizacja informacji,

  • Aktywny udział w biznesowych wydarzeniach i społecznych inicjatywach organizowanych przez dział i firmę,

  • Stała współpraca z zespołem.

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie branżą nieruchomości komercyjnych

  • Wykształcenie wyższe

  • Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Mobilność – praca wymaga podróży służbowych na terenie Polski.

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe w branży nieruchomości komercyjnych lub w sprzedaży usług profesjonalnych

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej i wiodącej na rynku organizacji w zakresie doradztwa, pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami

  • Możliwość stałego rozwijania własnej wiedzy i kompetencji

  • Udział w ciekawych projektach globalnych i lokalnych

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dołączenie do ambitnego i doświadczonego zespołu

  • Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych Pracodawcy:

  • Prywatna opieka medyczna

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Program Multisport,

  • Świadczenia z funduszu socjalnego

  • Nowoczesne narzędzia integrujące Pracowników poprzez aktywności sportowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

CUSHMAN & WAKEFIELD

Cushman & Wakefield jest światowym liderem w dziedzinie usług związanych z nieruchomościami komercyjnymi, pomagając klientom zmienić sposób, w jaki ludzie pracują, robią zakupy i żyją. 53 000 Pracowników firmy w ponad 60 krajach zapewnia kompleksowe, lokalne i globalne usługi, które tworzą znaczącą wartość dla najemców i inwestorów na całym świecie. Cushman & Wakefield jest jedną z największych firm świadczących usługi w zakresie nieruchomości komercyjnych o przychodach w wysokości 5 mld USD w podstawowych usługach leasingu agencyjnego, usługach majątkowych, rynkach kapitałowych, usługach dla obiektów (markowe usługi C&W), globalnych usługach najemców, zarządzaniu inwestycjami (marki DTZ Investors), usługi projektowe i rozwojowe, reprezentacja i wycena najemców oraz doradztwo.

Przewiń do profilu firmy