Oferta pracy

Młodszy Negocjator / Młodsza Negocjatorka

CUSHMAN & WAKEFIELD

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie relacji biznesowych z właścicielami nieruchomości komercyjnych oraz z potencjalnymi najemcami nieruchomości biurowych,

  • Realizacja strategii i planów sprzedażowych działu poprzez aktywne poszukiwanie klientów,

  • Rozwijanie umiejętności prowadzenie transakcji na rynku powierzchni biurowych przy boku doświadczonych kolegów,

  • Koordynacja i bieżące wsparcie prowadzonych projektów,

  • Bieżące monitorowanie rynku oraz aktualizacja informacji,

  • Aktywny udział w biznesowych wydarzeniach i społecznych inicjatywach organizowanych przez dział i firmę,

  • Stała współpraca z zespołem.

Nasze wymagania

  • Min 2 lata doświadczenia zawodowego w branży nieruchomości komercyjnych lub sprzedaży usług profesjonalnych,

  • Doświadczenie w prowadzeniu transakcji na rynku nieruchomości komercyjnych poparte sukcesami będzie dodatkowym atutem,

  • Zainteresowanie branżą nieruchomości komercyjnych

  • Wykształcenie wyższe

  • Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Mobilność – praca wymaga podróży służbowych na terenie Polski.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej i wiodącej na rynku organizacji w zakresie doradztwa, pośrednictwa i zarządzania nieruchomościami,

  • Możliwość stałego rozwijania własnej wiedzy i kompetencji,

  • Udział w ciekawych projektach globalnych i lokalnych,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Dołączenie do zgranego zespołu ekspertów,

  • Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych Pracodawcy min:

  • Platforma Worksmile, w ramach której oferujemy kafeterię benefitów, zabawy rywalizacyjne i grupy tematyczne

  • Karta Multisport

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Świadczenia z ZFŚS

  • Tematyczne Kluby Pasji dla pracowników

  • Program referencyjny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

Zastrzegamy sobie prawo, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.