Młodszy Operator Automatu Szklarskiego

Ardagh Glass S.A.O firmie

Ardagh Glass S.A.

Huty Szkła 2

Ujście

Ardagh Glass S.A. poszukuje Pracownika na stanowisko:
Miejsce pracy: Ujście

Zadania Młodszego Operatora Automatu Szklarskiego:

  • obsługa i sterowanie automatu szklarskiego,
  • pomoc przy wymianach asortymentowych na maszynie,
  • ocena jakości formowanych wyrobów szklanych – butelek,
  • współpraca i komunikacja z działami i warsztatami zaangażowanymi w proces technologiczny.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • chęci do nauki i zaangażowania,
  • zdolności komunikacyjnych,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności manualnych.

Nie masz doświadczenia? Nie martw się, wszystkiego Cię nauczymy

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • troskę o
    bezpieczeństwo pracy
  • wczasy pod gruszą
  • usługi
    pralni
  • wysokiej jakości odzież ochronną
  • szkolenia językowe
  • finansowanie dodatkowej edukacji np. studiów
  • karty przedpłacone
  • imprezy integracyjne
  • wycieczki integracyjne z funduszu socjalnego
  • dofinansowanie do okularów
  • dofinansowanie do biletów na wydarzenia kulturalne
  • udział w konferencjach branżowych
  • wachlarz świadczeń socjalnych
  • udział w ciekawych projektach
  • możliwość rozwoju
  • wymianę doświadczeń z innymi zakładami z grupy
Zainteresowała Cię nasza oferta? Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej.
Kontakt: (48) 67 210 91 20
Możesz również zostawić nam kontakt do siebie lub wysłać swoje CV za pomocą przycisku Aplikuj

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z tzw. RODO, czyli rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 roku o ochronie danych osobowych).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy