Oferta pracy

Młodszy Operator

Danfoss

Danfoss

Chrzanowska 5

Grodzisk Mazowiecki

Twój zakres obowiązków

  • Montaż drobnych elementów,

  • Ustawienie parametów maszyn,

  • Obsługa maszyn do obróbki i cięcia kabli,

  • Wykonywanie operacji nitowania,

  • Obsługa skanera ręcznego,

  • Wykonywanie testów jakościowych,

  • Konfekcja i pakowanie wyrobów gotowych,

  • Praca od poniedziałku do piątku, w systemie 3 zmianowym.

Nasze wymagania

  • Zdolności manualne przy pracy z drobnymi elementami,

  • Precyzyjne wykonywanie operacji,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku,

  • Umiejętność pracy w zespole, aby osiągać wspólny cel,

  • Sumienność, samodyscyplina, elastyczność, gotowość do wielozadaniowości.

Mile widziane

  • Umiejętność obsługi komputera w stopniu podstawowym.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej istniejącej na rynku już od 1933 r.,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w Danfoss,

  • Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do obiadów – do 70%, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny, karta sportowa),

  • Dobrą atmosferę pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie do obiadów – do 70%

Danfoss

Firma Danfoss tworzy technologie, które pozwalają uzyskać więcej za mniej. Rozwiązania Danfoss stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na innowacje z zakresu infrastruktury, przemysłu spożywczego, efektywności energetycznej i rozwiązań przyjaznych dla klimatu.

W związku ze wzmożonym zapotrzebowaniem na nasze wyroby - poszukujemy do pracy operatorów maszyn. Zakres obowiązków będzie się różnił w zależności od linii produkcyjnej.

Przewiń do profilu firmy