Młodszy Operator

Payroll 360 Sp. z o.o.

  • Kędzierzyn-Koźle

    Kędzierzyn-Koźle, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta spółki produkcyjno-handlowej z branży gazów technicznych, spożywczych i medycznych poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie procesów produkcji za pośrednictwem automatycznego systemu sterowania.

  • obsługa urządzeń energetycznych oraz stanowiska napełniania butli.

Wymagania pracodawcy

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej

  • wykształcenie zawodowe/średnie techniczne

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność obsługi komputera i pakietu Office na poziomie podstawowym

  • mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze procesów produkcyjnych zwłaszcza procesów chemicznych

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na pełny etat – umowa o pracę

  • Pakiet dodatkowych świadczeń socjalnych

  • Dodatki do pracy zmianowej