Logo Pracuj.pl

Młodszy Operator Maszyn

SuperDrob S.A.O firmie

  • Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

SuperDrob S.A.

Zimna 2

Lublin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn produkcyjnych, pakujących, ważących,
  • Kontrola szczególnych parametrów procesów produkcyjnych zgodnie z wytycznymi zawartymi w recepturach i specyfikacjach,
  • Awaryjne zgłaszanie niezgodności w procesie produkcyjnym do bezpośredniego przełożonego,
  • Przeprowadzenie detekcji metalu zgodnie z procedurami,
  • Kontrolowanie jakości realizowanych produktów zgodnie zobowiązującymi kartami produktów,
  • Monitoring procesu technologicznego zgodnie z obowiązującymi procedurami.

Nasze wymagania

  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do przystąpienia do badań,
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Inicjatywa, zaangażowanie oraz chęć uczenia się,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie z tradycjami,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia) wraz z pakietem benefitów,
  • Dostęp do Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • Parking na terenie zakładu,
  • Bezpłatne lekcje z Języka Angielskiego dla dzieci oraz wnucząt pracowników,
  • Dofinansowanie przez pracodawcę do karty MultiSport,
  • Możliwość korzystania z bezpłatnej stołówki pracowniczej serwującej gorące posiłki,
  • Program rekomendacji pracowników – możliwość uzyskania dodatkowego bonusa finansowego za polecenie osób do pracy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników

Nasza firma to organizacja z ogromnym potencjałem do wzrostu, działająca w sektorze FMCG, która jako jeden z liderów dostarcza na rynek najwyższej jakości produkty spożywcze. Firma posiada wieloletnie tradycje i konsekwentnie zwiększa swój udział rynkowy.

Młodszy Operator Maszyn, Zimna 2, Lublin