Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Operator maszyn

  • Ożarów Mazowiecki, mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 03.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    ManpowerGroup to blisko 70-letnia firma doradztwa personalnego, dostarczająca innowacyjne rozwiązania dla rynku pracy na całym świecie. Jedną z naszych wartości są Ludzie. Sukces naszej firmy zawdzięczamy Pracownikom, których profesjonalizm i zaangażowanie codziennie umacniają naszą pozycję lidera. To dzięki nim ManpowerGroup w Polsce rozwija się tak prężnie. Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną, zaangażowaną, lubisz wyzwania i cenisz zgrany Zespół – Twoje miejsce jest wśród nas.
    W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki | Numer ref.: MOM/015/KRO

    Zadania:

    • Praca przy maszynie produkcyjnej
    • Obsługa panelu sterowania
    • Kontrola jakości
    • Prosta obsługa komputera
    • Pakowanie i oklejanie towaru
    Wymagania:
    • Skrupulatność i podzielność uwagi
    • Umiejętność obsługi komputera
    • Gotowość do pracy na trzy zmiany
    • Książeczka sanitarno - epidemiologiczna lub gotowość do jej wyrobienia
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

    Oferta:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Praca od pon. - pt. na 3 zmiany
    • Umowa o pracę
    • Możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie po 3 miesiącach
    • Posiłki w pracy lub wypłata ekwiwalentu
    • Wdrożenie do pracy pozwalające na samodzielną obsługę maszyn
    • Bogaty pakiet socjalny dla całej rodziny
    • Miła atmosfera w miejscu pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

    Oferta dotyczy pracy tymczasowej
    Agencja zatrudnienia nr 412
    bottomopisopisopisopisopisopisopisopis