Oferta pracy

Młodszy Operator Maszyn - Pracownik Produkcji

Nestor Springs

  • Wygoda 111, Jaworzno
    Jaworzno, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Wygoda 111

Jaworzno

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • kontrola jakości produktów,

  • uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej i zgłaszanie problemów technicznych,

  • przestrzeganie przepisów i zasad BHP i P.POŻ.

Nasze wymagania

  • gotowość do pracy w trybie 3 zmianowym,

  • odpowiedzialność za jakość wytworzonego produktu,

  • zaangażowanie, chęć rozwoju i ciągłej nauki,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • dogodną lokalizację pracy i miejsce parkingowe

  • karta MultiSport

  • prywatne ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe premie za polecanie Pracowników

  • realne możliwości rozwoju i awansu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Nestor Springs jest wiodącym producentem formatek sprężynowych w Europie i jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży materacowej. Dzięki naszemu fantastycznemu zespołowi, w Nestor Springs możemy działać kreatywnie, wdrażać nowoczesne produkty dla naszych klientów i dbać o rozwój. Inwestujemy w ludzi i ich przyszłość. Dbamy o świetną atmosferę w pracy, bo wierzymy, że współpraca i szczere relacje są fundamentami współpracy.

Przewiń do profilu firmy