Logo Pracuj.pl

Młodszy Operator Maszyn

THR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Tczew
    Tczew, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn SMT
  • wykonywanie przeglądów maszyn SMT
  • analiza podstawowych problemów jakościowych w procesie SMT i ich eskalowanie
  • współpraca z technikami procesu i inspektorami w procesie produkcji

Wymagania pracodawcy

  • podstawowa wiedza z zakresu elektroniki lub mechaniki
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy
  • wykształcenie średnie lub zawodowe
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
  • kreatywne myślenie oraz samodzielność w realizacji przydzielonych zadań

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość uzyskania premii
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i doświadczenia
  • szkolenie w ramach przygotowania do pracy

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV za pomocą poniższego formularza aplikacyjnego.

THR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Agencja Pracy Tymczasowej THR Sp. z o.o. wpisana w rejestr agencji pod numerem certyfikatu 22065, powstała dzięki pasji przyjaciół, a także w odpowiedzi na potrzeby klientów, związane z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim.

Młodszy Operator Maszyn, Tczew