Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy operator maszyny

BUFAB Poland Sp. z o.o.O firmie

3 600 brutto / mies.
  • Sąsiedzka 29, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

BUFAB Poland Sp. z o.o.

Sąsiedzka 29

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyny pakującej

  • kontrola wyrobów gotowych

  • raportowanie zużytego materiału

  • wprowadzanie danych do systemu informatycznego

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie, preferowane techniczne

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy trzyzmianowej

  • pozytywne nastawienie

  • umiejętność obsługi komputera

  • doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę tymczasową z realną możliwością późniejszego zatrudnienia bezpośrednio przez BUFAB Poland

  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i stabilne zatrudnienie

  • jeżeli nie masz doświadczenia w pracy z wózkami widłowymi pomożemy w zdobyciu uprawnień UDT i przyuczymy do pracy

  • wynagrodzenie 3600/msc brutto

  • dogodny dojazd

  • praca 3 zmianowa w schemacie 6-14, 14-22, 22-6

  • inspirujące wyzwania, możliwość rozwoju/awansu w międzynarodowym środowisku

  • interesującą pracę w firmie cieszącej się dużym uznaniem i dobrą marką w swojej branży

Grupa BUFAB jest jednym z wiodących światowych dostawców elementów złącznych oraz Small Parts do wymagających klientów w różnych segmentach przemysłu. Grupa liczy ponad 30 firm na całym świecie. Grupa koncentruje się na efektywnym kosztowo zarządzaniu przepływem towaru poprzez zaawansowane systemy logistyczne.

Przewiń do profilu firmy