Oferta pracy

Młodszy Operator Nadzoru Sieci

NetiaO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Netia jest jednym z największych i jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarczamy kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i obsługa zgłoszeń dotyczących problemów w sieci;
  • monitorowanie stanu urządzeń sieciowych;
  • współpraca z jednostkami terenowymi w celu sprawnego rozwiązania problemu;
  • kontakt i współpraca z operatorami 3PP;
  • koordynacja awarii sieciowych poprzez odpowiednie monitorowanie i eskalowanie różnych jednostek w organizacji;
  • zarządzanie uprawnieniami pracowników poprzez obsługę kont użytkowników.

Wymagania:

  • wykształcenie w kierunku telekomunikacja, elektronika lub informatyka (lub pokrewne);
  • znajomość technologii budowy sieci telekomunikacyjnej;
  • znajomość pojęć technologicznych z obszaru telekomunikacji, umożliwiająca sprawne pozyskiwanie kompetencji technicznych;
  • j. angielski na poziomie umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej;
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz w sytuacjach kryzysowych (awarie);
  • zaangażowanie, komunikatywność i odpowiedzialność;
  • znajomość technologii IP (Cisco, Juniper), transmisji będzie dodatkowym atutem;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu
    o umowę o pracę
  • Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Szkolenia i rozwój
  • Przyjazny tryb wdrożenia
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Praca w zgranym zspole, wśród najlepszych profesjonalistów na rynku
  • W przypadku stanowisk handlowych: atrakcyjny system prowizyjny oparty o realizację celów sprzedażowych
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Atrakcyjna oferta na produkty Netii, Grupy Cyfrowego Polsatu

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy