Oferta pracy

Młodszy Operator Nadzoru Sieci

NetiaO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie i obsługa zgłoszeń dotyczących problemów w sieci i usług;

  • monitorowanie stanu urządzeń sieciowych;

  • współpraca z jednostkami terenowymi w celu sprawnego rozwiązania problemu;

  • kontakt i współpraca z operatorami 3PP;

  • koordynacja awarii sieciowych poprzez odpowiednie monitorowanie i eskalowanie różnych jednostek w organizacji;

  • zarządzanie uprawnieniami pracowników poprzez obsługę kont użytkowników.

Nasze wymagania

  • wykształcenie w kierunku telekomunikacja, elektronika lub informatyka (lub pokrewne);

  • znajomość technologii budowy sieci telekomunikacyjnej;

  • znajomość pojęć technologicznych z obszaru telekomunikacji, umożliwiająca sprawne pozyskiwanie kompetencji technicznych;

  • j. angielski na poziomie umożliwiającym czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej;

  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz w sytuacjach kryzysowych (awarie);

  • zaangażowanie, komunikatywność i odpowiedzialność;

  • znajomość technologii IP (Cisco, Juniper), transmisji będzie dodatkowym atutem;

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, atrakcyjną ofertę na produkty Netii, Grupy Cyfrowego Polsatu oraz firm współpracujących),

  • praca w zgranym Zespole profesjonalistów,

  • możliwość rozwoju umiejętności i zdobycia doświadczenia zawodowego