Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Operator prasy krawędziowej

BTI GUMKOWSKI SP Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA O firmie

BTI GUMKOWSKI SP Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obornicka 71

Suchy Las (pow. poznański)

Firma BTI Gumkowski Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Suchym Lesie na rynku działa od 1994 roku. Od początku działalności naszym głównym obszarem zainteresowania są rozwiązania nietypowe - jako odpowiedź na pojawiające się problemy w procesach produkcji. Nasi partnerzy mogą liczyć na kompleksowe wsparcie, od analizy problemu, poprzez doradztwo, projektowanie, do wykonawstwa i serwisu. Wykonujemy zarówno nowe urządzenia jak i modernizujemy istniejące już rozwiązania. Jesteśmy właścicielem marki KIPI - czołowego producenta palników na pellet oraz BTI Usługi, które oferują kompleksowe usługi z zakresu obróbki metali. W związku z dynamicznym rozwojem do naszego zespołu poszukujemy:
Młodszego operatora prasy krawędziowej
GŁÓWNE ZADANIA:
  • Kompleksowa obsługa w prasy krawędziowej,
  • Kontrola wykonywanych detali,
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu.
WYMAGANIA:
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,
  • Wykształcenie min. zawodowe,
  • Gotowość pracy w systemie 3 zmianowym.
OFERUJEMY:
  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę,
  • dofinansowania do karty multisport,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premię,
  • pracę na nowych maszynach i możliwość poznania nowoczesnych technologii,
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • wynagrodzenie podstawowe do 3847 zł brutto + dodatki.

Jeżeli interesuje Cię praca nad ciekawymi projektami prześlij nam swoje CV:

Ogłoszenie archiwalne