Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Operator Produkcji Kształtek

Amiblu Poland Sp. z o.o.

4 000 brutto / mies.
  • Koksownicza 11, Dąbrowa Górnicza
    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Koksownicza 11

Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

  • Szlifowanie ręczne elementów kształtek pod nadzorem – obsługa ręcznych narzędzi pneumatycznych oraz rolek elektrycznych;

  • Cięcie i wiercenie ręczne pod nadzorem;

  • Składanie gotowego elementu pod nadzorem – obsługa maszyny do kleju oraz narzędzi pomiarowych;

  • Transportowanie gotowych elementów i komponentów – obsługa wózka widłowego i/lub suwnicy (jeśli posiadasz uprawnienia);

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (praca od poniedziałku do piątku na 3 zmiany);

  • Wykształcenie zawodowe;

  • Minimum rok doświadczenia w pracy fizycznej w branży przemysłowej;

  • Wyobraźnia przestrzenna;

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • Zdolności manualne;

  • Dokładność;

  • Umiejętność obsług ręcznych narzędzi pneumatycznych oraz pomiarowych;

  • Gotowość do nauki;

Mile widziane

  • Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnic i/lub wózków widłowych;

To oferujemy

  • Umowa o pracę bez pośredników;

  • Możliwość zobaczenia miejsca pracy przed podjęciem zatrudnienia;

  • Stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju w ramach działowej matrycy umiejętności;

  • Stawka miesięczna od 4000 zł brutto;

  • Premia miesięczna do 15% wynagrodzenia zasadniczego – oparta na wskaźnikach grupowych i indywidualnych;

  • Wewnętrzne szkolenia wprowadzające;

  • Dodatkowy płatny dzień wolny – Święto Pracownika Amiblu;

  • Bonus 1000 zł brutto w Programie Poleceń Pracowniczych;

  • Pakiet socjalny;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Kafeteria benefitów;

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego NW;

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program rekomendacji pracowników

  • Święto Pracownika Amiblu

Amiblu specjalizuje się w zakresie rozwiązań dla wody pitnej, nawadniania, odprowadzania ścieków, hydroelektrowni i przemysłu. Siedziba główna Amiblu mieści się w Klagenfurcie, w Austrii. Firma posiada zakłady produkcyjne w Niemczech, Hiszpanii, Polsce i Rumunii oraz centrum R&D w Norwegii, łącznie zatrudnia blisko 1 500 osób. Nasi licencjonowani partnerzy na całym świecie, a także rozległa sieć biur sprzedaży i inżynierskich dodaje globalnego wymiaru. Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy