Ta oferta pracy jest nieaktualna od 179 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Operator Produkcji

  • Tomaszów Mazowiecki, łódzkie
  • Specjalista
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Szukamy kandydatek i kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy:
    Zakład Produkcyjny w Tomaszowie Mazowieckim

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Pakiet szkoleń
    • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna (dla siebie i rodziny), karta Multisport, ubezpieczenie na życie
    • Udział w programach wyróżnień i doceniania
    • Możliwość rozwoju w ramach międzynarodowych struktur PepsiCo
    Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą
    odpowiedzialne za obsługę maszyn używanych
    w całym ciągu produkcyjnym oraz wykonywanie
    drobnych napraw.

    Zadania i czynności wykonywane
    na stanowisku:
    • Obsługa maszyn produkcyjnych
      (pakujące oraz procesowe)
    • Wykonywanie przezbrojeń maszyn
    • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
    • Dbałość o jakość wyrobu zgodną ze specyfikacją
    • Dbałość o wysokie standardy czystość na stanowisku
      pracy
    • Utrzymywanie wysokich standardów jakości
      i bezpieczeństwa pracy

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Min. średniego wykształcenia –
      preferowane techniczne;
    • Komunikatywności;
    • Samodzielności i inicjatywy w działaniu;
    • Umiejętności pracy w zespole;
    • Gotowości do pracy w systemie
      trzyzmianowym
    • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie
      w pracy na podobnym stanowisku
    Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 Nr 101 poz. 926” Dokumenty aplikacyjne bez oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych nie będą rozpatrywane.