Logo Pracuj.pl

Młodszy Operator Systemów i Sieci

ATM S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

ATM S.A.

Grochowska 21A

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola pracy sieci Atman oraz usług świadczonych w Centrach Danych Atman
  • Diagnozowanie usterek i awarii oraz zgłaszanie ich do odpowiednich służb
  • Zajmowanie się obsługą techniczną zgłoszeń klientów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub student (kierunki: elektronika i telekomunikacja bądź pokrewne)
  • Chęć weryfikacji wiedzy zdobytej w trakcie studiów i sprawdzenia, jak w praktyce nadzoruje się i monitoruje pracę sieci
  • Przynajmniej podstawowa znajomość technologii i urządzeń używanych w sieciach telekomunikacyjnych i teleinformatycznych (tj. Ethernet, MPLS, SDH, xWDM)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację przez telefon i e-mail
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkiego identyfikowania i rozwiązywania problemów
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Stała podstawa + atrakcyjny system premiowy
  • Praca w trybie zmianowym – 12/24/12/48
  • Brak korporacyjności – kulturze korporacji mówimy NIE

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

W centrach danych Atman utrzymujemy serwery naszych klientów. Zajmujemy się rozwiązaniami B2B z zakresu przechowywania, przetwarzania, zabezpieczania i transmisji danych.

Gdy potrzebujesz zrobić przelew albo kupujesz online – istnieje duże prawdopodobieństwo, że to właśnie MY dbamy, by serwery Twojego banku lub ulubionego sklepu internetowego działały non-stop.

Zasil nasz zespół i wejdź w świat nowych technologii.

Więcej na: www.atman.pl

Młodszy Operator Systemów i Sieci, Grochowska 21A, Warszawa