Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Operator Urządzeń

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 23.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Teva jest wiodącą na świecie firmą farmaceutyczną.Należy do pierwszej dziesiątki firm farmaceutycznych świata. W 60 krajach świata, 73 fabryki Teva produkują ponad 70 miliardów tabletek rocznie. Firma koncentruje się na zwiększaniu dostępu do wysokiej jakości opieki zdrowotnej poprzez rozwój, produkcję i wprowadzanie do obrotu leków generycznych, innowacyjnych, specjalistycznych i substancji czynnych - w przystępnych cenach.Teva w Polsce jest trzecią firmą na rynku, pod względem wielkości sprzedaży leków do pacjenta. W zakładzie produkcyjnym w Krakowie,Teva wytwarza 4 miliardy tabletek rocznie, z czego 65% trafia na eksport.Teva w Polsce zapewnia pacjentom szeroką ofertę ponad 500 preparatów, będąc jednocześnie drugim pod względem liczby opakowań dostawcą leków. Teva posiada w swoim portfolio antybiotyki, leki stosowane w cukrzycy, osteoporozie, zaburzeniach ośrodkowego układu nerwowego, chorobach urologicznych, serca,układu oddechowego, transplantologii i leczeniu nowotworów.Teva jest też wiodącym dostawcą produktów dostępnych bez recepty w tym takich marek jak Hepatil,Flegamina,Vibovit czy Aviomarin oraz w ramach partnerstwa biznesowego marki Vicks.

    Teva Operations Poland Sp. z o.o

    Obecnie do zakładu produkcyjnego w Krakowie poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Opis stanowiska:

    • Ustawianie parametrów, obsługa, nadzór oraz kontrola pracy maszyn i urządzeń zgodnie z instrukcjami i procedurami
    • Przygotowanie materiałów produkcyjnych do procesu, załadunek i przeładunek pomiędzy urządzeniami
    • Prowadzenie dokumentacji związanej z produkcją (np. raporty, protokoły) w celu zapewnienia pożądanej jakości produktu
    • Usuwanie i zapobieganie awariom poprzez konserwację, przeglądy oraz zgłaszanie pomysłów racjonalizatorskich
    • Znajomość i realizacja planów produkcyjnych, przestrzeganie procedur, norm i parametrów niezbędnych do prowadzenia procesu
    • Współtworzenie bezpiecznego środowiska pracy poprzez przestrzeganie procedur oraz zasad BHP.
    • Zapewnienie porządku i higieny w powierzonym rejonie, realizacja planów higieny pomieszczeń i urządzeń, utrzymanie wysokiego poziomu higieny osobistej
    • Systematyczne podnoszenie własnych kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach oraz dzielenie się wiedzą i nabytymi umiejętnościami z innymi pracownikami
    • Ciągłe podnoszenie efektywności pracy swojego obszaru

    Wymagania:

    • Chęć do pracy w systemie zmianowym
    • Dokładność i sumienność
    • Uczciwość, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku może być dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę w zakładzie o dogodnej lokalizacji
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
    • Najwyższe standardy bezpieczeństwa
    • Rozbudowany program szkoleniowy, prowadzony przez najlepszych specjalistów
    • Pakiet benefitów obejmujący między innymi darmową opiekę medyczną, kartę benefit, przyzakładową stołówkę, system bonusowy, program emerytalny, darmowy parking i wiele innych

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji, zawierającej CV i list motywacyjny, w terminie 30 dni od daty ukazania się niniejszego ogłoszenia.