Oferta pracy

Młodszy Operator

US PharmaciaO firmie

  • Ziębicka 40, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

US Pharmacia

Ziębicka 40

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiedzialny za początkowe etapy produkcji leków – im dłużej będziesz pracować, tym więcej poszczególnych procesów poznasz

  • Przygotowanie stanowiska pracy, pobranie niezbędnych materiałów do pracy z magazynu

  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej – tutaj bardzo ważna jest sumienność i dokładność

  • Czyszczenie i dezynfekowanie pomieszczeń i urządzeń – każdy z nas sięgając po lek oczekuje najwyższej jakości i skuteczności, dlatego maksymalnie dbamy o warunki wytwarzania podczas produkcji oraz wysoką jakość naszych leków

  • Obsługa urządzeń produkcyjnych zgodnie z instrukcjami, z którymi będziesz stopniowo zapoznawać się podczas szkolenia

Nasze wymagania

  • Masz wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na produkcji – jeśli jednak nie posiadasz takiego doświadczenia to zapewnimy Ci odpowiednie szkolenie

  • Chcesz poznać branżę farmaceutyczną od podstaw i być odpowiedzialny za leki, z których korzystają na co dzień Twoi bliscy

  • Znasz standardy produkcji farmaceutycznej (GMP) – jest to mile widziane

  • Łatwo się komunikujesz, lubisz pracować w zespole, a także cechuje Cię odpowiedzialność i dobrze organizujesz swoją pracę

  • Jesteś gotowy/a do pracy fizycznej na trzy zmiany

Mile widziane

  • Masz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych (może być nieaktualna) – jeśli nie masz książeczki to pomożemy Ci ją wyrobić

To oferujemy

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia

  • Rynkowe wynagrodzenie wraz z atrakcyjną premią miesięczną – zawsze na czas

  • Pracę od poniedziałku do piątku – weekendy są wolne

  • Lokalizację blisko centrum Wrocławia, z wygodną komunikacją miejską - od 20 lat jesteśmy przy ul. Ziębickiej

  • Przyjazne warunki pracy w strefie produkcyjnej – klimatyzowane, czyste pomieszczenia, dbałość o bezpieczeństwo i komfort Pracownika

  • Pracę w zgranym zespole, w którym wszyscy się znają

  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, do wyboru: karta Multisport, karta sportowo-kulturalna lub dofinansowanie do wypoczynku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • bony świąteczne