Ta oferta pracy jest nieaktualna od 565 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Operator Wydziału Żużla

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-02-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa SUEZ poszukuje obecnie kandydatek i kandydatów na stanowisko:

    (Instalacja Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych)

    Miejsce pracy: Poznań

    Zakres obowiązków:

    • Bieżąca obsługa instalacji przetwarzania żużla.
    • Kontrola procesu przetwarzania żużla i jego zgodności z instrukcjami i procedurami.
    • Obsługa sprzętu wyładunkowego, przeładunkowego i załadunkowego, urządzeń transportu bliskiego oraz innych maszyn i urządzeń w swoim obszarze odpowiedzialności.
    • Czyszczenie i konserwacja urządzeń.
    • Zapewnienie właściwej gospodarki powierzchnią składowisk żużla.
    • Pobór próbek, wykonywanie analiz; kontrola parametrów środowiskowych, przeprowadzanie zgodnie z procedurami analiz i korekt.
    • Raportowanie zauważonych odchyleń i nieprawidłowości w pracy instalacji.
    • Prowadzenie raportów produkcyjnych.
    • Informowanie służb utrzymania ruchu o zidentyfikowanych usterkach lub nieprawidłowościach w funkcjonowaniu maszyn i urządzeń.

    Od kandydatek i kandydatów oczekujemy:

    • Wykształcenia co najmniej średniego technicznego;
    • Podstawowej znajomości obsługi komputera;
    • Zdolności komunikacyjnych i umiejętności pracy w zespole;
    • Umiejętności pracy pod presją czasu;
    • Dokładności, sumienności, zaangażowania;
    • Uprawnienia UDT w zakresie obsługi wózków jezdniowych kategoria II WJO.

    Mile widziane (istnieje możliwość zdobycia brakujących uprawnień):
    - Doświadczenie w regulacji przenośników taśmowych;
    - Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego związanego z obsługą wózków widłowych;
    - Uprawnienia energetyczne GR I i II;
    - Uprawnienia Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie na obsługę koparki
      jednonaczyniowej (pojemność łyżki do 1,5 m3);

    - Uprawnienia Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie na obsługę ładowarki
      jednonaczyniowej (pojemność łyżki do 5m3);

    - Uprawnienia UDT w zakresie obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych w tym ze zmiennym zasięgiem
      (ładowarki teleskopowe) kategoria I WJO.

    Dlaczego warto złożyć swoją aplikację?

    Nasza oferta jest doskonałą propozycją dla osoby posiadającej doświadczenie w procesie produkcyjnym, energetyce, zainteresowanej poznaniem nowego obszaru jakim jest wytwarzanie energii z odpadów. Jest to oferta dająca możliwości rozwoju zawodowego, poznania nowej, rozwijającej się w Polsce dziedziny, oraz pracy w międzynarodowym środowisku w organizacji o stabilnej, ugruntowanej pozycji na rynku.

    Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę, pakiet medyczny i inne świadczenia.

    Jak aplikować?

    Osoby zainteresowane ofertą i spełniające nasze oczekiwania prosimy o aplikowanie poprzez stronę:

    Na zgłoszenia czekamy do 05 marca 2017 r. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami i kandydatami.