Ta oferta pracy jest nieaktualna od 288 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Operator Wydziału Żużla

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-02-03

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Grupa SUEZ poszukuje obecnie kandydatek i kandydatów na stanowisko:

(Instalacja Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych)

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca obsługa instalacji przetwarzania żużla.
  • Kontrola procesu przetwarzania żużla i jego zgodności z instrukcjami i procedurami.
  • Obsługa sprzętu wyładunkowego, przeładunkowego i załadunkowego, urządzeń transportu bliskiego oraz innych maszyn i urządzeń w swoim obszarze odpowiedzialności.
  • Czyszczenie i konserwacja urządzeń.
  • Zapewnienie właściwej gospodarki powierzchnią składowisk żużla.
  • Pobór próbek, wykonywanie analiz; kontrola parametrów środowiskowych, przeprowadzanie zgodnie z procedurami analiz i korekt.
  • Raportowanie zauważonych odchyleń i nieprawidłowości w pracy instalacji.
  • Prowadzenie raportów produkcyjnych.
  • Informowanie służb utrzymania ruchu o zidentyfikowanych usterkach lub nieprawidłowościach w funkcjonowaniu maszyn i urządzeń.

Od kandydatek i kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia co najmniej średniego technicznego;
  • Podstawowej znajomości obsługi komputera;
  • Zdolności komunikacyjnych i umiejętności pracy w zespole;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu;
  • Dokładności, sumienności, zaangażowania;
  • Uprawnienia UDT w zakresie obsługi wózków jezdniowych kategoria II WJO.

Mile widziane (istnieje możliwość zdobycia brakujących uprawnień):
- Doświadczenie w regulacji przenośników taśmowych;
- Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego związanego z obsługą wózków widłowych;
- Uprawnienia energetyczne GR I i II;
- Uprawnienia Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie na obsługę koparki
  jednonaczyniowej (pojemność łyżki do 1,5 m3);

- Uprawnienia Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie na obsługę ładowarki
  jednonaczyniowej (pojemność łyżki do 5m3);

- Uprawnienia UDT w zakresie obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych w tym ze zmiennym zasięgiem
  (ładowarki teleskopowe) kategoria I WJO.

Dlaczego warto złożyć swoją aplikację?

Nasza oferta jest doskonałą propozycją dla osoby posiadającej doświadczenie w procesie produkcyjnym, energetyce, zainteresowanej poznaniem nowego obszaru jakim jest wytwarzanie energii z odpadów. Jest to oferta dająca możliwości rozwoju zawodowego, poznania nowej, rozwijającej się w Polsce dziedziny, oraz pracy w międzynarodowym środowisku w organizacji o stabilnej, ugruntowanej pozycji na rynku.

Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę, pakiet medyczny i inne świadczenia.

Jak aplikować?

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające nasze oczekiwania prosimy o aplikowanie poprzez stronę:

Na zgłoszenia czekamy do 05 marca 2017 r. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami i kandydatami.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się