Ta oferta pracy jest nieaktualna od 172 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Opiekun Klienta

  • Mława, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ewo Sp. z o.o.

    evoSOLUTIONS jest częścią grupy kapitałowej evoGROUP. Świadczymy specjalistyczne usługi doradczo-szkoleniowe, realizujemy projekty w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji, a także sprawnie wdrażamy systemy zarządzania. Jesteśmy autorami ponad 300 projektów. Zadowolenie naszych partnerów oraz zdobyte doświadczenie umocniło naszą pozycję na rynku.

    Miejsce pracy: Mława

    Opis stanowiska:

    • telefoniczne pozyskiwanie nowych klientów,
    • budowanie trwałych relacji z klientami,
    • aktywna sprzedaż usług firmy,
    • realizacja targetów,
    • raportowanie efektów swojej pracy,
    • miejsce pracy Warszawa i Mława.

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie (mile widziane wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie, ekonomia),
    • doświadczenie w sprzedaży usług lub produktów typu premium (mile widziane doświadczenie w B2B),
    • umiejętność sprzedaży telefonicznej,
    • umiejętności negocjacyjne,
    • prawo jazdy kat. B,
    • dobra znajomość pakietu MS Office.

    Oferujemy:

    • możliwość wyboru elastycznej formy zatrudnienia,
    • premię kwartalną uzależnioną o osiągniętych wyników,
    • pracę w zespole, który łączy wspólna pasja i przyjazna atmosfera,
    • kartę Multisport,

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EWO Sp. z o.o. z siedzibą w Mławie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest EWO Sp. z o.o. z siedzibą w Mławie przy ul. Długa 12B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.