Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Opiekun Klienta

Spring Professional PolandO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej i lidera w swojej branży poszukujemy młodej osoby, która będzie miała okazję poszerzyć swoją wiedzę z zakresu kontaktu i budowania relacji z klientem, jak i przygotowywania ofert oraz dokumentacji.

Numer ref.: PWR/MOK/04/2021/MJ

Opis stanowiska:

  • utrzymywanie oraz budowanie relacji z klientami (bezpośrednia, telefoniczna, mailowa)
  • obsługa bieżących klientów z obszaru logistyki wewnątrzmagazynowej
  • bieżąca komunikacja z klientami, doradztwo w zakresie produktów i usług
  • wsparcie Działu Handlowego i Serwisu
  • przygotowanie oraz prezentacja ofert
  • opracowanie i kontrola kosztorysów
  • przyjmowanie i realizacja zamówień od Klientów
  • weryfikacja dokumentów pod względem merytorycznym
  • kontrola obiegu dokumentów
  • planowanie i raportowanie działań
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży/doradztwie handlowym lub na podobnym stanowisku
  • wykształcenie – min. średnie, mile widziane wyższe (preferowane z obszaru mechaniki, automatyki, logistyki, robotyki, mechatroniki, budownictwa, etc)
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego i / lub j. włoskiego
  • znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność sprawnego poruszania się w obrębie nowych technologii i mediów społecznościowych
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych/konfliktowych
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji z klientami
  • wysokie umiejętności komunikacyjne oraz kultura osobista

Nasz klient oferuje:

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Opiekę medyczną
  • Kartę multisport
  • Samochód służbowy
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne