Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Partner Biznesowy ds. Personalnych

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 13.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MŁODSZY PARTNER BIZNESOWY DS. PERSONALNYCH

    BIURO PARTNERSTWA BIZNESOWEGO / ZESPÓŁ PARTNERÓW BIZNESOWYCH SIECI W GDYNI

    Miejsce pracy: Gdynia

    Nr ref. GDD/TD/02/2018

    Główne zadania:

    • współpraca z kadrą menedżerską i pracownikami, ukierunkowana na budowanie relacji i kultury organizacyjnej
    • wdrażanie inicjatyw wynikających ze strategii HR we współpracy z kadrą menedżerską
    • monitorowanie kluczowych wskaźników HR w danym obszarze, wpływających na wzrost konkurencyjności i efektywności organizacji
    • projektowanie adekwatnych rozwiązań, wspierających budowanie zaangażowania, odpowiedzialności i przedsiębiorczości pracowników
    • wsparcie w tworzeniu i stosowaniu narzędzi menedżerskich na rzecz rozwoju potencjału pracowników i realizacji przez nich celów zawodowych (rekrutacja, adaptacja, szkolenia, ocena, rozwój)
    • doradztwo w komunikowaniu i wprowadzaniu zmian organizacyjnych
    • wsparcie w rozwiązywaniu konfliktów i usprawnianiu komunikacji między zespołami/ pracownikami
    • konsultacja decyzji podejmowanych przez menedżerów w zakresie funkcjonujących w Banku procesów HR (w szczególności: systemy premiowe, ocena pracownicza, rekrutacja, adaptacja, szkolenia, rozwój, regulacje wynagrodzeń, decyzje kadrowe)
    • odpowiedzialność za realizację procesów rekrutacyjnych

    Oczekujemy:

    • minimum 3-letniego stażu pracy w bankowości lub instytucjach finansowych na stanowisku o podobnym charakterze
    • świadomości modelu biznesowego bankowości oddziałowej
    • znajomości procesów z zakresu miękkiego i twardego HR
    • swobodnego poruszania się w przepisach prawa pracy
    • umiejętności symultanicznego działania w różnorodnych obszarach
    • umiejętności budowania efektywnych relacji w organizacji
    • wykształcenia wyższego, mile widziany profil związany z zarządzaniem zasobami ludzkimi lub prawo pracy
    • mobilności oraz czynnego prawa jazy kat B

    Oferujemy:

    • pracę w jednym z najszybciej rozwijających się banków w Polsce i stabilną ścieżkę kariery. Dla wszystkich pracowników przygotowaliśmy atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny. Nasi pracownicy mogą liczyć m. in. na konkurencyjne wynagrodzenie, prywatną opiekę zdrowotną i rozbudowany system szkoleń.