Ta oferta pracy jest nieaktualna od 92 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy planista łańcucha dostaw

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-05-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Eurocash Logistyka:

    To nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 14 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistykę tworzy ponad 3500 pracowników.

    Aktualnie do naszego zespołu, poszukujemy osoby na poniższe stanowisko:
    MŁODSZY PLANISTA ŁAŃCUCHA DOSTAW
    Miejsce pracy: Tęgoborze

    Kluczowe zadania:

    • Zapewnienie optymalnego poziomu zapasów,
    • Zapewnienie ciągłości przepływu towarów,
    • Stała współpraca z producentami w zakresie realizacji dostaw,
    • Koordynowanie dostaw do Centrum Dystrybucyjnego.

    Idealny kandydat powinien:

    • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe: logistyka, zarządzanie) ,
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Obsługa pakietu MS Office, szczególnie MS Excel,
    • Zdolność analitycznego myślenia,
    • Kreatywność, komunikatywność,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej.

    Na tym stanowisku zapewniamy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Wynagrodzenie podstawowe + premia,
    • Ciekawą, pewną wyzwań pracę ,
    • Atrakcyjny system premiowy,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

    WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2014R., POZ.1182 ZE ZM.).