Oferta pracy

Młodszy Planista Materiałowy

Flextronics Logistics

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Analiza zapotrzebowania na materiały, monitorowanie dostępności materiałów i żądanie planowanych zamówień zakupu z systemu MRP

  • Przygotowanie planu produkcji na następny tydzień zgodnie z dostęnym materiałem

  • Komunikacja z klientem

  • Współpraca z innymi działami

Nasze wymagania

  • Licencjat z logistyki lub łańcucha dostaw

  • Do 1 roku doświadczenia w łańcuchu dostaw

  • Umiejętność posługiwania się programem EXCEL w stopniu bardzo dobrym

  • Dbałość o szczegóły

  • Umiejętności komunikacji na poziomie średniozaawansowanym w języku angielskim

  • Kreatywność, analityczne myślenie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

At Flex, we welcome people of all backgrounds. Our employees thrive here by living our values: we support each other as we strive to find a better way, we move fast with discipline and purpose, and we do the right thing always. Through a respectful, inclusive and collaborative culture, a career at Flex offers the opportunity to make a difference, invest in your career growth and join our purpose -- to make great products that create value and improve people’s lives.

Flex dostarcza kompleksowe rozwiązania dla małych i dużych firm, w zakresie projektowania i wytwarzania produktów, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Swoim klientom zapewniamy usługi inżynieryjne, produkcyjne oraz zintegrowany łańcuch dostaw. Nasza organizacja liczy łącznie ponad 100 oddziałów i 200 000 pracowników. W Polsce znajdziecie nas w Tczewie i Łodzi.

We Flex w Łodzi świadczymy szeroko rozwinięte usługi związane z produkcją, serwisowaniem, magazynowaniem i logistyką.

Realizując zlecenia dla czołowych przedstawicieli z różnych branż, codziennie udowadniamy, że oferowane przez nas rozwiązania, zaplecze techniczne i specjalistyczna wiedza stanowią gwarancję najwyższej jakości.

Jesteśmy niezawodnym partnerem. Razem tworzymy przyszłość.

Przewiń do profilu firmy