Logo Pracuj.pl

Młodszy Planista Produkcji

POLON-ALFA S.A.O firmie

  • Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie przebiegu procesów produkcji w oparciu o zamówienia i prognozy sprzedaży oraz dostępne zasoby
  • Monitorowanie stanu zapasów i surowców w magazynie oraz wydanych na produkcję
  • Zapewnienie terminowej realizacji zamówień w zakresie przypisanych obszarów
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi, terminowość i poprawność realizacji zleceń,
  • Współpraca z Działami: Sprzedaży, Produkcji, Zaopatrzenia, Technicznym oraz Finansów.

Nasze wymagania

  • Biegła obsługa komputera (pakiet Office, w tym Outlook)
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • Doskonałe zdolności organizacyjne, analityczne i interpersonalne,
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku planisty w firmie produkcyjnej i umiejętność pracy z systemem typu ERP

To oferujemy

  • pracę w polskiej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków, posiadanych umiejętności
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • atrakcyjny pakiet socjalny

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne

Jesteśmy wiodącym polskim producentem systemów wykrywania i sygnalizacji pożarowej. Istniejąc od 1956 roku staliśmy się liderem na rynku polskim oraz z powodzeniem zdobywamy rynki zagraniczne. Jeśli chcesz pracować w firmie łączącej wieloletnią tradycję z nowoczesną myślą technologiczną, stawiasz na stabilność zatrudnienia, jesteś osobą z pasją, w pracy cenisz sobie miłą atmosferę - DOŁĄCZ DO NAS!

Młodszy Planista Produkcji, Bydgoszcz