Ta oferta pracy jest nieaktualna od 279 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Planista Produkcji

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 14.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeśli masz doświadczenie lub chciałbyś je zdobyć w planowaniu produkcji, układaniu harmonogramów produkcyjnych, być ciągle w centrum produkcyjnych wydarzeń, a ponadto pracować w super zgranym młodym zespole - czekamy właśnie na Ciebie!

    Miejsce pracy: Poznań

    Opis stanowiska:

    • wspomaganie pracy głównego planisty
    • dbałość o poprawność rozpisywania planów produkcyjnych
    • raportowanie do kierowników produkcji nt zmian i nietypowych realizacji
    • tworzenie raportów dziennych i okresowych z obszaru produkcyjnego
    • udział w odprawach produkcyjnych i spotkaniach usprawniających pracę działu produkcji
    • współpraca z planistą, kierownikami produkcji, utrzymaniem ruchu i logistykiem

    Czego oczekujemy:

    • wyjątkowych umiejętności samoorganizacji, szybkiego uczenia się i samodzielności
    • bardzo dobrej znajomości programu Excel
    • doświadczenia na stanowisku o podobnym charakterze (harmonogramowanie, organizacja, wspieranie procesów produkcyjnych i logistycznych itp)
    • zaangażowania, dyspozycyjności również w godzinach nadliczbowych
    • umiejętności pracy pod presją czasu i w zmieniających się warunkach produkcji
    • znajomość narzędzi do planowania produkcji będzie dodatkowym atutem

    Co oferujemy:

    • przeszkolenie do pełnienia powierzonej funkcji
    • pracę w młodym, zgranym i zaangażowanym zespole
    • szerokie możliwości rozwoju
    • możliwość pozostania samodzielnym planistą produkcji
    • umowę o pracę, system premiowy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV ze zdjęciem.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.