Oferta pracy

Młodszy Planista Transportu

Grupa Eurocash – Eurocash Logistyka

Stefana Batorego 6

Piorunów (pow. warszawski zachodni)

Twój zakres obowiązków

  • Terminowe i poprawne przygotowywanie raportów cyklicznych i ad hoc,

  • Przygotowywanie analiz kosztowych,

  • Wsparcie wdrażania i organizowanie nowych projektów i usprawnień w systemie,

  • Współpraca z zewnętrznymi przewoźnikami,

  • Planowanie i organizacja tras przewozów towarów,

  • Rekomendowanie nowych rozwiązań w zakresie transportu,

  • Nadzór nad flotą własną.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze planowania transportu/ logistyki,

  • Znajomość przepisów ruchu drogowego oraz prawa transportowego,

  • Zdolności analityczne i interpretacji danych liczbowych,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe,

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego i premii uzależnionej od wyników pracy,

  • Prywatna opieka medyczna Medicover,

  • Ubezpieczenie grupowe,

  • Karty sportowe,

  • Paczki i bony na Święta,

  • Atrakcje dla rodziny, m.in. program stypendialny i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników,

  • Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne,

  • Rozbudowaną strukturę Grupy dającą możliwość rozwoju,

  • Możliwość podnoszenia kompetencji, poprzez uczestnictwo w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych,

  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • karta sportowa

Eurocash Logistyka to obecnie 12 centrów dystrybucyjnych i 29 magazynów przeładunkowych. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 14 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistyka tworzy ponad 4000 pracowników!

Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy