Oferta pracy

Młodszy Planista Zapasu

Profile VOXO firmie

Profile VOX

Gdyńska 143

Czerwonak (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i nadzorowanie poziomu zapasu we wszystkich spółkach grupy Profile VOX,

  • kontrola zapasu pod kątem jego rotacji oraz okresu jego zalegania na poszczególnych magazynach,

  • weryfikacja produktów nierotujących lub wycofanych z oferty - podejmowanie działań mających na celu upłynnienie takich indeksów,

  • koordynacja przepływów między magazynami spółek,

  • przygotowywanie cyklicznych raportów i analiz (obszar zapasów),

  • codzienna praca z MS Excel, ale również z systemem SAP (w którego tajniki chętnie wdrożymy)

Nasze wymagania

  • pierwsze doświadczenie zawodowe (np. staże) w firmach produkcyjnych,

  • ukończone studia na kierunkach technicznych lub ekonomicznych (ew. ostatni rok)

  • rozwinięty zmysł analityczny, bardzo dobra znajomość MS Excel (umiejętności w zakresie VBA mile widziane),

  • samodzielność, wychodzenie z inicjatywą

  • otwartość na współpracę, komunikatywność

  • skrupulatność i skupienie na szczegółach w codziennej pracy,

  • gotowość do wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy (poziom min. B1)

Mile widziane

  • znajomość branży

To oferujemy

  • ambitną pracę u lidera o ugruntowanej pozycji rynkowej,,

  • przyjazną atmosferę zorientowaną na człowieka i jego wartości,

  • stały i zgrany zespół, który chętnie dzieli się wiedzą,

  • zniżki na cały asortyment VOX – idealne jeśli właśnie budujesz, remontujesz lub odświeżasz swoje Wnętrze,

  • dofinansowanie dalszego kształcenia

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Profile VOX

Grupa Kapitałowa VOX to firmy zapewniające ofertę komplementarnych produktów do budowy i aranżacji mieszkań oraz domów. Nasze produkty i usługi tworzymy korzystając m.in. z różnych dyscyplin humanistycznych. Dzięki współpracy ze specjalistami i uczelniami z naszej grupy możemy projektować rozwiązania, które wspierają naszych klientów w kreowaniu wnętrz pozwalających być sobą i dających swobodę w realizowaniu życiowych pasji. W skład grupy wchodzą 3 spółki będące liderami w swoich branżach w Polsce – Składy VOX, Meble VOX oraz Profile VOX.

Składy VOX to sieć dystrybucyjna złożona z ponad 70 salonów Drzwi i Podłogi VOX oraz ponad 100 salonów Majster Plus na terenie całego kraju. Służymy fachowym doradztwem klientom detalicznym, hurtowym i architektom wnętrz. Ponadto kompleksowo zaopatrujemy i obsługujemy inwestycje.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy