Logo Pracuj.pl

Młodszy Pracownik Utrzymania Ruchu

Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.O firmie

4 690–5 160
brutto / mies.
  • Jelcz-Laskowice
    Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:
    tak, 4 zmiany
  • Godziny pracy:
    06:00 -18:00; 18:00 - 06:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w realizacji planów i przeglądów maszyn
  • pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów technicznych i zapewnieniu bezpiecznego i sprawnego działania maszyn i urządzeń na obszarach produkcyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne na kierunku mechatronika,
  • zainteresowania z obszaru nowych technologii
  • gotowość do nauki, rozwoju z zakresie zagadnień związanych z obszarem utrzymania ruchu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dobrze zorganizowanej firmie, u najlepszego pracodawcy w regionie. (2) Z nami będziesz mógł zrealizować swoje plany życiowe!
  • Wynagrodzenie zasadnicze + dodatki i premie – to już od 4690 – 5160 zł na start (w zależności od doświadczenia i umiejętności). Nasze wynagrodzenia podnosimy co rok!
  • Możliwość wykorzystania i utrwalenia wiedzy zdobytej w szkole. Nie trać czasu na pracę, która nie daje Ci takiej możliwości!
  • Perspektywę rozwoju. Zostaniesz wykwalifikowanym specjalistą w zawodzie, który wybrałeś.
  • Pakiet benefitów, który pomoże Ci zrealizować Twoje plany i pomysły, m.in.: bezpłatną opiekę medyczną, leasing samochodu na preferencyjnych warunkach, świadczenia świąteczne i okolicznościowe.
  • Dostęp do dofinansowanej stołówki (3), pełnowymiarowej hali sportowej, siłowni i sauny japońskiej.
  • Pracę w systemie, za który przewidziany jest dodatek wysokości 10,5% wynagrodzenia zasadniczego (przykładowy grafik poniżej). (4)

Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Fabryka TOYOTY to miejsce tworzone przez wyjątkowych ludzi. Każdego z nas napędza tu pasja, możliwości i innowacje. Mamy moc, by tworzyć technologie jutra i wdrażać je w naszej produkcji już dziś. Nie byłoby to możliwe bez naszych pracowników.

To właśnie oni aktywnie przyczyniają się do rozwoju firmy i uruchomienia linii produkcyjnych dla silników hybrydowych i skrzyni biegów w Jelczu Laskowicach i Wałbrzychu. Nasz zespół w zakładach w Jelczu - Laskowicach i Wałbrzychu to już 3000 osób, ale stale go powiększamy!

1) Na podstawie anonimowego, cyklicznego badania opinii pracowników (2018r.): „Mój przełożony traktuje mnie z szacunkiem”: 84% pozytywnych odpowiedzi; „Otrzymuję pomoc od moich kolegów z pracy, jeśli pojawiają się problemy”: 88% pozytywnych odpowiedzi

2) Według badania Kantar (listopad 2020), na podstawie 300 wywiadów telefonicznych; próba losowa spośród mieszkańców Wałbrzycha i okolic, w wieku 16 lat i więcej.

3) Orientacyjny koszt 2-daniowowego obiadu: 5-6zł

Młodszy Pracownik Utrzymania Ruchu, Jelcz-Laskowice