Oferta pracy

Młodszy Prawnik (In-house)

Grupa PracujO firmie

5 0005 500 brutto / mies.
  • Prosta 68, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Grupa Pracuj

Prosta 68

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i opiniowanie umów, regulaminów świadczenia usług

  • Wsparcie procesów negocjacji umów i porozumień biznesowych z kontrahentami firmy

  • Doradztwo prawne na rzecz wewnętrznych działów firmy (w szczególności dział sprzedaży) oraz spółek z nią powiązanych w zakresie prawa cywilnego oraz prawa handlowego

  • Przygotowywanie dokumentów związanych z obsługą korporacyjną spółki (uchwały organów spółki, protokoły posiedzeń, pełnomocnictwa)

  • Przygotowywanie prezentacji i materiałów szkoleniowych na wewnętrzne potrzeby

  • Współpraca w ramach 8-osobowego Działu Prawnego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze

  • Ugruntowana wiedza i około roczne doświadczenie zawodowe w pracy w dziale prawnym firmy lub kancelarii prawnej

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa cywilnego i handlowego

  • Praktyczne doświadczenie w obsłudze prawnej klientów korporacyjnych

  • Komunikacja w języku angielskim na poziomie bardzo dobrym (znajomość terminologii prawniczej)

  • Samodzielność, zaangażowanie oraz proaktywność

  • Poczucie humoru i dbanie o dobrą atmosferę w zespole :)

  • Chęć rozwoju i zdobywania doświadczenia w obszarze wewnętrznego działu prawnego

  • Połączenie myślenia analitycznego z umiejętnością budowania pozytywnych relacji z ludźmi

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne

  • prywatna opieka medyczna z pakietem dentystycznym

  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)

  • premia

  • dofinansowanie do zajęć sportowych

  • elastyczne godziny pracy

  • dobra lokalizacja biura

  • w Wigilię i Sylwestra pracujemy krócej

  • działania rozwojowe

  • treningi umiejętności miękkich

  • program rekomendacji pracowników

  • onboarding ogólnofirmowy online i stanowiskowy

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie z Rekruterem i Menadżerem (30min)

2