Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy prawnik/Junior Associate

Andersen

  • Puławska 2, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Andersen

Puławska 2

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa klientów kancelarii,

  • sporządzanie opinii prawnych,

  • udział w negocjacjach i przygotowywanie dokumentacji transakcyjnej,

  • udział w badaniach due diligence.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość zagadnień dotyczących prawa cywilnego oraz prawa spółek handlowych i umiejętność ich stosowania w praktyce,

  • ukończenie wyższych studiów prawniczych (status aplikanta adwokackiego/radcowskiego I lub II roku będzie dodatkowym atutem),

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie z uwzględnieniem terminologii prawniczej, znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętności miękkie: umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, zaangażowanie w wykonywane zadania, bardzo dobra organizacja pracy,

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu posiadanej wiedzy i doświadczenia,

  • pracę w profesjonalnym i młodym zespole oraz w środowisku międzynarodowym,

  • zaangażowanie w projekty o charakterze międzynarodowym, realizowane z biurami Andersen na całym świecie,

  • zdobywanie wiedzy od profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem,

  • szkolenia oraz wyjazdy zagraniczne,

  • awanse i możliwość rozwoju w firmie,

  • przyjazną atmosferę pracy, wyjazdy integracyjne, wyjścia z zespołem,

  • pakiet medyczny.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Andersen

Andersen Global® tworzy ponad 7.000 specjalistów w ponad 253 biurach na całym świecie. Łączą nas wspólne wartości, pasja i zaangażowanie, dzięki którym możemy zapewnić naszym klientom na całym świecie obsługę najwyższej jakości.

Andersen Tax & Legal w Polsce tworzy zespół doświadczonych ekspertów oferujących kompleksową obsługę prawną, najwyższej klasy doradztwo podatkowe, obsługę w zakresie cen transferowych i outsourcing księgowy. Usługi świadczymy w biurach w Warszawie, Katowicach i Toruniu, a nasz zespół liczy ponad 60 specjalistów, w tym adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych, ekonomistów i księgowych.

Przewiń do profilu firmy